WhatsApp Support Line

NEWS FROM BRANCHES

Home PageNews from Branches

ASRİAD SAKARYA VE KONYA ŞUBELERINDEN HATAY'DAKI ÖĞRENCILERE KIRTASIYE MALZEMESI DESTEĞI

ASRİAD Sakarya ve Konya şubelerinden Hatay'daki öğrencilere kırtasiye malzemesi desteği
ASRİAD Sakarya ve Konya şubelerinden Hatay'daki öğrencilere kırtasiye malzemesi desteği Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 7

Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Sakarya ve Konya şubelerince Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Hatay'daki öğrencilere kırtasiye malzemesi desteğinde bulunuldu.

ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samandağ Sakarya İlköğretim Okulunda gerçekleştirilen 2023-2024 eğitim ve öğretim dönemi ilk öğretim haftası töreninde minik öğrencilerle buluştu. Sakarya İlkokulunda 1.sınıf öğretmenleri; “Bizi unutmayan birilerinin olduğu görmek bizi çok mutlu etti” diyerek ASRİAD Şube Başkanı Ulusal’ a Dernek yönetimi ve üyeleri adına teşekkür ettiler.
 

Gözlerinizde mutluluk ve umudu gördük
 

ASRİAD Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal, ASRİAD Sakarya ve ASRİAD Konya Şubesi ile birlikte düzenlenen kırtasiye yardım kampanyasına ilişkin yaptığı konuşmasında; “Mutlu Yarınlar İçin" sloganı ile çıkmış olduğumuz deprem yardımı kampanyasında, minik öğrencilerimizin yüzlerindeki mutluluğu ve gözlerindeki umudu görmek ASRİAD camiası olarak bizleri derinden etkiledi ve çok mutlu etti” dedi.
 

Kaymakam Dündar’a ziyaret
 

Deprem yardımı faaliyetinin ardından ASRİAD Sakarya Başkanı Rıdvan Ulusal ile ASRİAD Konya Başkanı Abdullah Karabağ ve beraberindeki Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samandağ Kaymakamlığına yeni atanan Emre Dündar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

15 September 2023