WhatsApp Support Line

NEWS FROM BRANCHES

Home PageNews from Branches

ASRİAD BURSA ŞUBESI SPOR ETKINLIĞINDE BIR ARAYA GELDI

ASRİAD Bursa Şubesi spor etkinliğinde bir araya geldi
ASRİAD Bursa Şubesi spor etkinliğinde bir araya geldi Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5

ASRİAD Bursa Şubesi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Alinur Aktaş'ın katılımıyla spor etkinliğinde bir araya geldi.

ASRİAD Bursa Şube Başkanı Mehmet Karakoyun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, esnaflar ve vatandaşların katılımıyla Hüdavendigar Kent Parkında gerçekleştirilen etkinlik, parkı çevreleyen parkurda yürüyüşle başladı. Ardından hafif koşu ile devam eden spor etkinliği, görevli spor eğitmeni nezaretinde yapılan hareketlerle tamamlandı.


Etkinlikle ilgili bir açıklama yapan ASRİAD Bursa Şube Başkanı Mehmet Karakoyun, etkinliğe katılımlarının temel amacının ASRİAD olarak Bursa'da bir farkındalık yaratmak olduğunu ifade ederken, Bursa'ya sadece ekonomik anlamda değil, hayatın her alanında hizmet etmeye çalıştıklarını, bu amaçla da her türlü sosyal ve kültürel faaliyetlerde yer almaya gayret ettiklerini söyledi. 


Etkinlik sonrası Asriad Bursa Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genç Asriad Bursa Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte kahvaltı yaptılar. Oldukça samimi ve neşeli bir ortamda geçen program dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

13 July 2021