WhatsApp Support Line

NEWS FROM BRANCHES

Home PageNews from Branches

ASRİAD BURSA ŞUBESI, RAMAZAN AYININ BEREKETINI BU YIL DA VATANDAŞLARLA PAYLAŞTI

ASRİAD Bursa Şubesi, Ramazan ayının bereketini bu yıl da vatandaşlarla paylaştı
ASRİAD Bursa Şubesi, Ramazan ayının bereketini bu yıl da vatandaşlarla paylaştı Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4

ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman ve Yönetim Kurulu üyeleri, ASRİAD Bursa Şubesi tarafından kurulan iftar sofrasında Yıldırım ilçesi sakinleriyle buluştu.

Geçtiğimiz 2 yıl  süresince pandemi nedeniyle kurulamayan İftar sofrasına, Genel Başkan Adnan Danışman, Genel Başkan Vekilleri İsmail Keleş ve Sıtkı Abdullahoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Gökhan Ateş ve Engin Doğan, Teşkilatlanma Başkan Yardımcıları Şahin Uruç ve Ali Turgut, Denetleme Kurulu Üyesi İsmail Çelik, Maruf Vakfı Başkanı Yusuf Kalyoncuoğlu, Bursa Şube Başkanı Mehmet Karakoyun ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş konuk oldu.
 

İftar öncesi ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bursa Şube Başkanı Mehmet Karakoyun, orucunu açmak için bekleyen vatandaşların masalarını tek tek gezerek sohbet ettiler. İftar öncesi ilçe sakinlerine kumanyalarını dağıtan Genel Başkan Adnan Danışman, Yönetim Kurulu üyeleri ve Bursa Şube Başkanı Mehmet Karakoyun, ezanın okunması ile birlikte vatandaşlarla birlikte kardeşlik sofrasında oruçlarını açtılar.

21 April 2022