WhatsApp Support Line

GRANT AND SUPPORT LOANS

Home PageGrant and Support Loans

TOBB NEFES KREDISI

 TOBB Nefes Kredisi

Değerli Üyemiz,

 

TOBB Başkanlığından edindiğimiz bilgiye göre TOBB Nefes Kredisi duyurusunu bilgilerinize sunarız;

 

 TOBB Nefes Kredisi

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) geçtiğimiz yıllarda 6 defa gerçekleştirdiği KOBİ finansman projesi “TOBB Nefes Kredisi” tekrar başladı. TOBB’un öncülüğünde, Oda ve Borsaların katkılarıyla gerçekleştirilecek yeni Nefes Kredisi için imzalar TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş tarafından atıldı.?

TOBB ve 365 oda borsanın tüm kaynaklarının biraraya getirilmesiyle oluşturalan Nefes Kredisi’nde 2020 yılı tamamen ödemesiz olacak. Ödemeler yıllık %7,5 faiz ile 2021’de aylık eşit 12 taksitle yapılacak. Kredi’de üst limit illere göre 50 bin ila 100 bin TL arasında değişiyor

TOBB Nefes Kredisi 2020 projesinin 6,25 milyar TL’lik bir kredi hacmine ulaşması bekleniyor. TOBB Nefes Kredisine Denizbank aracılık edecek, Kredi Garanti Fonu (KGF) Hazine desteğiyle kredilere kefil olacak.

 

Nefes Kredisini nasıl alacaksınız?

 27 Nisan Pazartesi günü itibariyle; TOBB’a bağlı oda ve borsalara üye olan cirosu 25 milyon TL’nin altında olan işletmeler, üye oldukları oda ve borsalardan faaliyet belgesi alarak, koşulsuz şartsız, Denizbank üzerinden krediye başvurabilecek. Başvuru için gereken faaliyet belgesi, TOBB’a bağlı oda ve borsaların tamamından online olarak alınabilecek.

 

 

TOBB Nefes Kredisi Detay Linki:

https://www.tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.php?rid=25625&lst=MansetListesi

 

 

 

 

Number of Views: 2
28 April 2020 TOBB Nefes Kredisi Click to download the relevant file