WhatsApp Support Line

REPORTS / PUBLICATIONS

Home PageReports / Publications

(ASRİAD) ASRIN İŞ İNSANLARI DERNEĞI TANITIM BROŞÜRÜ

(ASRİAD) Asrın İş İnsanları Derneği Tanıtım Broşürü

 

KURULUŞ
Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD), 26 Aralık 2017 tarihinde ülkemizin 81 vilayetinden katılımcı ile iş dünyasına dönük olarak kurduğumuz bir Sivil Toplum Kuruluşudur.

Ülkemizin iş hayatına nitelikli katkı sağlamak amacıyla, iş insanlarımızı bir araya getirmek, güç birliği oluşturmak, işletmelerimize ve ülke ekonomisinin tüm paydaşlarına rekabetçi üstünlük yönünde rehberlik yapmak üzere programlar üretiyoruz.

Bu rehberliğin en kritik yönü, katma değeri yüksek üretim yapmaktır. Bunun için ülkemizin ve ulaşabildiğimiz tüm ülkelerin ekonomik envanterine hakim olarak, ekonomiyi doğru okumaya ve doğru adımlar atmaya azimliyiz.

Değer üretmek ve transfer etmek en öncelikli çabalarımız arasındadır.

 

KİMLİĞİMİZİN ANLAMI

ASRİAD, ASR kök kavramıyla, insanlık için kesintisiz bir şekilde; Sağlam inanç, Kaliteli iş, Hakkın ve Sabrın yaşaması sorumluluğuna sahip çıkma arzusuyla program üretmek,

İş hayatının ve ona bağlı olarak tüm sosyal çevrenin, hakkaniyet zemininde sürdürülebilir bir düzene kavuşmasını sağlamak amacıyla çalışma sürdürmek,

ASRIN kavramıyla, yaşadığımız çağa insanca bir ekonomik düzen kazandıracak üretimlerin rekabet alanında ön planda olmaya gayret etmek, şeklinde tanımlanmaktadır.

 

Number of Views: 25
Click to Review 14 August 2023 (ASRİAD) Asrın İş İnsanları Derneği Tanıtım Broşürü Click to download the relevant file