GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

DİJİTAL EKONOMİ KOMİSYONU’NDAN İTO BTM’YE ZİYARET

Dijital Ekonomi Komisyonu’ndan İTO BTM’ye ziyaret
Dijital Ekonomi Komisyonu’ndan İTO BTM’ye ziyaret Resim Adı 0 Resim Adı 1

ASRİAD Dijital Ekonomi Komisyonu, 25 Kasım Perşembe günü İstanbul Ticaret Odası (İTO) Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Dijital Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Demir ve Komisyon üyeleri, İTO Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) Genel Müdürü İbrahim Elbaşına bir ziyaret gerçekleştirildi.
 

Ziyaret esnasında, dijital projelerin yatırımcı ekosistemi buluşturulması konusu ele alındı.  
 

ASRİAD Dijital Ekonomi Komisyonu Başkanı Fatih Demir ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, girişimcilerin projelerinin değerlendirilmesi için yatırım fonların kurulması ve bu fonların artırılması konusunda değerlendirmelerde bulundu.
 

İstanbul Ticaret Odası tarafından yenilikçi iş fikirlerinin ticarileşerek ülkemize katma değer sağlaması amacıyla kurulan BTM Genel Müdürü Elbaşı ise yaptığı konuşmada, kendilerinin girişimcilere destek ve yatırımcıları girişimcilerle buluşturan bir merkez olarak kurulduklarını söyledi. Elbaşı ayrıca ASRİAD Dijital Ekonomi Masası’nın yaptığı çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.
 

Görüşme sonunda Dijital Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Demir tarafından İTO Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) Genel Müdürü İbrahim Elbaşına "Önce Nitelik" plaketi takdim edildi.

26 Kasım 2021