ŞUBELERDEN HABERLER

Ana SayfaŞubelerden Haberler

ASRİAD SAMSUN ŞUBESİ’NDEN DİJİTAL DÖNÜŞÜM AKADEMİSİ

ASRİAD Samsun Şubesi’nden Dijital Dönüşüm Akademisi

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’ı ziyaret etti.

ASRİAD Samsun Şubesi'nin 2019 vizyonu kapsamında gerçekleştirmek istediği Dijital Dönüşüm Akademisi'nin kurulması ile ilgili dosyayı incelemek ve işbirliği yapmak üzere Rektör Aydın'a sunan ASRİAD Samsun Şubesi Başkanı Furkan Okudan, Dijital Dönüşüm Merkezi'nin Samsun'a açılması için gereken çalışmaların başlatıldığını dile getirdi.

Dijital Akademi Merkezi için Samsun Üniversitesi ile işbirliği içerisinde çalışmak istediklerini ifade eden Okudan, "Samsun Üniversitesi'nin “Nitelikli bir toplum için nitelikli bir Üniversite” vizyonu ile ASRİAD’ın 'Önce Nitelik' vizyonunun birbiri ile uyumluluğu gerçekleştirilen sohbette de kendini gösterdi. Bu ziyaretimizin nitelikli ortak çalışmalara vesile olmasını dileriz" dedi.

Rektör Aydın ise yapılan bu ziyaretten çok memnun kaldığını ifade ederek böyle bir iş birliğinden memnuniyet duyacağını dile getirdi.

09 Şubat 2019