ŞUBELERDEN HABERLER

Ana SayfaŞubelerden Haberler

ASRİAD ERCİŞ YÖNETİMİNDEN İLÇE KAYMAKAMINA ZİYARET

ASRİAD Erciş Yönetiminden İlçe Kaymakamına ziyaret
ASRİAD Erciş Yönetiminden İlçe Kaymakamına ziyaret Resim Adı 0 Resim Adı 1

Erciş İlçe Kaymakamı ve Erciş Belediyesi Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu ile Asriad işadamları Derneği Erciş şubesi Başkanı Mehmet Çakır ve yönetim kurulu üyeleri bir takım konuların görüşüldüğü toplantı için Erciş Kaymakamlığı makam odasında bir araya geldiler.

Bir saat 15 dakika süren toplantı sonrası açıklamada bulunan Asriad Erciş Şubesi Başkanı Mehmet Çakır; Erciş için yapılan bu toplantının iş ve ekonomi odaklı şeklinde geçtiğini kısa ve uzun vadede çok faydalar sağlacak projeler hususunda katkılar sunacak yararlı bir görüşme yaptıklarını ifade etti. 

Çakır, "Biz Asrın İş Adamları Derneği Erciş şubesi olarak nitelikli ve elit bir kurumuz. Masadakileri hayata geçirmek için uğraş veriyoruz inşallah önümüzdeki dönemlerde bunları icraatlarımızla halkımızla paylaşacağız" şeklinde konuştu. 

İlçe Kaymakamı ve Erciş Belediyesi Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu ise Asriad Erciş Şubesi Başkanı ve üyelerine bu anlamlı görüşmeden dolayı sonra derece mutlu olduğunu bu vesile ile teşekkür edip ilçeye fayda temin eden (STK)'lara destek vermek ve onlarla birlikte yön vermek tabiki bizim için önemli bir görev şeklinde beyanda bulundu. 
Mehmetbeyoğlu Asriad Erciş Şubesi ile daima kontak halinde olacaklarını ayrıca vurguladı.

28 Mart 2019