ŞUBELERDEN HABERLER

Ana SayfaŞubelerden Haberler

SAMSUN ŞUBEMİZ 1'NCİ YAŞINI KUTLADI

Samsun Şubemiz 1'nci Yaşını Kutladı
Samsun Şubemiz 1'nci Yaşını Kutladı Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2

Asrın İş Adamları Derneği Samsun Şube Başkanlığı, kuruluşunun birinci yılını düzenlediği muhteşem bir gece ile kutladı.

Atakum İlçesi'nde bulunan bir otelde düzenlenen programa, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustaf Demir, ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. 

Programda; ASRİAD'ın misyon ve vizyonunu anlatan 'Asra And' isimli video gösterimi yapılırken ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, derneğin bir yıl boyunca gerçekleştirdiği faailyetleri anlatıp, yapılan ve yapılması plananan projelere değindi. 

Samsun Valisi Osman Kaymak ise STK'ların önemine değinerek, şehirde turizm, sanayi ve tarım ile ilgili yapılan her çalışmaların iş dünyasına faydalı olacağını belirtti. Vali Kaymak ayrıca bir yıl gibi kısa sürede dernek çalışmalarının önemli bir katkı verdiğini belirterek, ASRİAD yönetimini tebrik edip başarı temennisinde bulundu. 

Şehrin katma değer ve istihdamını arttıran iş insanlarının önemine değinen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise, Samsun'un yararına olacak her türlü yatırımın destekçisi olduklarını söyledi. 

ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, Vali Kaymak ve Başkan Demir'e günün anısına birer plaket takdim etmesi sonrası birinci yıl pastasnın kesilmesi ile son buldu. 
 

09 Ekim 2019