ŞUBELERDEN HABERLER

Ana SayfaŞubelerden Haberler

ASRİAD SİİRT'TEN VALİ HACIBEKTAŞOĞLU'NA ZİYARET

ASRİAD Siirt'ten Vali Hacıbektaşoğlu'na ziyaret
ASRİAD Siirt'ten Vali Hacıbektaşoğlu'na ziyaret Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3

ASRİAD Siirt Şube Başkanı Mehmet Zafer Doğrusever ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Siirt'e yeni atanan Vali Osman Hacıbektaşoğlu'na bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Yaklaşık 1 saat süren ve oldukça samimi bir havada geçen ziyaret esnasında bir konuşma yapan ASRİAD Siirt Şube Başkanı M. Zafer Doğrusever, Siirt'e yapmayı planladıkları yatırımlar ve il genelinde yaşanan sorunlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. 
 

Siirt Valisi Osman Hacıbektaşoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Siirt'e ve halkına en iyi hizmetleri verebilmek adına devletimizin her türlü imkanını seferber etmeye hazır olduklarını ve bu amaçla ASRİAD gibi nitelikli sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyacaklarını ifade etti. Vali Hacıbektaşoğlu ayrıca Siirt'e yapılacak yatırımlara ilişkin olarak iş insanlarıyla özel bir toplantı düzenlemeyi planladığının altını çizdi.
 

Toplantı sonrası bir açıklama yapan ASRİAD Siirt Şube Başkanı Doğrusever, "Sayın Valimiz geçmişte de Siirt'e hizmet etmiş çok değerli bir isim. Siirtimize hizmet amacıyla bugüne kadar görevlendirilmiş en kaliteli ve değerli isimlerden biri olan Sayın Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu'nu tanımaktan büyük mutluluk duyduk. Kendisine ASRİAD'ımızın çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Yurtdışında da temsilciliklerimizin bulunduğunu ve ASRİAD olarak ülkemize hizmet amacıyla ASR Suresinden yola çıkarak ve "Önce Nitelik" sloganımızla hizmet etmekte olduğumuzu dile getirdik. ASRİAD AVM ile ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. İnşallah Sayın Valimizin de gayretleriyle Siirt ilimiz için en güzel hizmetleri birlikte yapmak hedefindeyiz. Sayın Valimize de bize gösterdiği yakın ilgi ve sıcak konukseverliği nedeniyle çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu
 

Ziyaret sonunda ASRİAD Siirt Şube Başkanı M. Zafer Doğrusever tarafından Vali Osman Hacıbektaşoğlu'na "Önce Nitelik" Plaketi takdim edildi.
 

24 Haziran 2020