WhatsApp Support Line

NEWS FROM BRANCHES

Home PageNews from Branches

ASRİAD SIIRT ŞUBESI'NDEN İL MILLI EĞITIM MÜDÜRÜ EDIP'E ZIYARET

ASRİAD Siirt Şubesi'nden İl Milli Eğitim Müdürü Edip'e Ziyaret
ASRİAD Siirt Şubesi'nden İl Milli Eğitim Müdürü Edip'e Ziyaret Resim Adı 0

ASRIAD Siirt Şube Başkanı Mehmet Zafer Doğrusever ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Siirt Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip'e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Yaklaşık 1 saat süren ziyarette pandemi süreci gölgesinde yeni eğitim ve öğretim yılı hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Görüşmede okul tadilatları, sağlığa uygun şartlarda sınıf düzenlerinin temin edilmesi, okul temizlikleri konularının yanında Siirt genelinde iş insanların tarafından yapılacak yatırım konuları ele alındı. 
 

Görüşmede Siirt Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, yeni eğitim öğretim dönemine hazır olduklarını, 21 Eylül'den itibaren sınıfları açmaya başlayacaklarını, dezenfektan ve temizlik konularına büyük önem verdiklerini dile getirirken ASRİAD Siirt Şube Başkanı M. Zafer Doğrusever ise iş insanları olarak milli eğitimin hizmetinde bulunduklarını, kendilerinin üzerlerine düşen her konuda gereğini yapmaya hazır olduklarını, özellikle okul tadilatları konusunda daima yardıma hazır olduklarını dile getirdi. 
 

Oldukça samimi bir havada geçen ziyaret sonunda ASRİAD Siirt Şube Başkanı M.Zafer Doğrusever, misafirperverliğinden dolayı Siirt Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip'e teşekkür ederken, ASRİAD'ın "Önce Nitelik" plaketinden taktim etti.

20 August 2020