GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

ÜYE İSTİŞARE TOPLANTISI, PANDEMİ DÖNEMİNDE ASRİAD AİLESİNE KATILAN ÜYELERİMİZLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Üye İstişare Toplantısı, pandemi döneminde ASRİAD ailesine katılan üyelerimizle gerçekleştirildi
Üye İstişare Toplantısı, pandemi döneminde ASRİAD ailesine katılan üyelerimizle gerçekleştirildi Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 7

ASRİAD Üye İlişkiler Başkanlığı tarafından düzenlenen ve ASRİAD'a pandemi döneminde üye olan iş insanlarımızın tanışması, kaynaşması ve çalışmalarımız hakkında bilgi alması amacıyla düzenlenen Üye İstişare Toplantısı , 30 Mart Salı günü Genel Merkez ofisinde gerçekleştirildi.

Üye İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer'in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman'ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Tekin ve Gökhan Ateş ile ASRİAD ailesine yeni dahil olan iş insanlarımız katıldı.
 

ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, ASRİAD'ın yapısı ve kuruluş amacı hakkında bilgilendirme yaparak başladığı konuşmasında, İslam ahlakı ve ticaret anlayışına yönelik kültür oluşturulmasının önemine vurgu yaptı. Gelecekte bu anlayışa sahip olacak devletlerin ayakta kalacağı ve gelişeceğini ifade eden Adnan Danışman, dürüst ticaret, adil paylaşım ve toplumun gelişmesine yönelik ticari bir anlayışın oluşması durumunda ülkemizin kalkınmış ve refah düzeyi yüksek ülkeler seviyesine çıkacağına yürekten inandığını dile getirdi.
 

Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer ise Üye İlişkileri Başkanlığı'nın yaptığı çalışmalara ilişkin bilgilendirmelerde bulunurken üyeler arası ilişkilerin geliştirilmesi ve artırılması ile dayanışmanın önemine vurgu yaptı. ASRİAD'ın pandemi döneminde de "Önce Nitelik" kavramına bağlı kalarak nitelikli üye kazanımına önem verdiğini ifade eden Yılmazer, ASRİAD ailesine pandemi döneminde katılan üyelerimize teşekkür etti.

Üye İstişare Toplantısında son olarak ASRİAD ailesine yeni katılan üye iş insanları ASRİAD'a katılış nedenleri ile beklentileri hakkında düşüncelerini ifade ederken bu aileye katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
 

30 Mart 2021