WhatsApp Support Line

TEŞKILATLANMA BAŞKANLIĞI'NDAN, HAKKARI VE VAN ŞUBE ZIYARETLERI

Teşkilatlanma Başkanlığı'ndan, Hakkari ve Van şube ziyaretleri
Teşkilatlanma Başkanlığı'ndan, Hakkari ve Van şube ziyaretleri Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 0 Resim Adı 4 Resim Adı 5

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zeki Acar ve Teşkilatlanma Komisyonu, şube başkanlıkları ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Son 3 ay içinde sırasıyla Samsun, Trabzon, Balıkesir, Bursa, Van, Batman ve Bolu şubelerine ziyaretler gerçekleştiren Teşkilat Başkanlığı 25-26 Şubat tarihlerinde de Hakkari ve Van şubelerimize ziyaretlerde bulundular.
 

Ziyaretlerde; şubelere nitelikli yeni iş insanlarının katılması, Genel Merkez Sektörel Yapılanma Başkanlığı bünyesindeki sektör komisyonları ile şube başkanlıkları bünyesindeki iş insanları arasındaki bağlantıların sağlanması, coğrafi anlamda birbirlerine yakın şubelerin daha fazla kaynaşması ve nitelikli işbirlikleri gerçekleştirmeleri gibi konular ele alındı.
 

Hakkari Şube Başkanı Nazmi Demir ve Van Şube Başkanı Taner Han'ın yanı sıra şube Teşkilat Komisyonları'nın da yer aldığı toplantılarda ayrıca, ASRİAD bünyesinde OSB'lere kayıtlı firmaların çoğaltılmasına yönelik yapılacak çalışmalar ele alınırken, şubelerimizin Genel Merkez ile koordineli olarak yapılması planlanan çalışmalar konusu da değerlendirildi.
 

25 Şubat Cuma günü Hakkari Şube Başkanı Nazmi Demir'in evsahipliğinde yapılan ve Van Şube Başkanı Taner Han'ın da yer aldığı toplantı sonrası Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanı Zeki Acar, Teşkilat Komisyon Başkan Yardımcısı Hakan Okan, Hakkari ve Van Şube Yönetim Kurulu Başkan ve teşkilat üyeleri bazı ziyaretler gerçekleştirdi. 
 

Van Şube Başkanlığı yeni binasına taşınıyor.
 

Ziyaretlerin ikinci günü olan 26 Şubat Cumartesi günü ASRİAD Van Şube Başkanı Taner Han, Teşkilatlanma Başkanı Zeki Acar ile Haziran ayında açılışı yapılması planlanan yeni şube binasının açılış programı hakkında görüş alışverişinde bulundu. Taner Han ayrıca Van genelinde Ticaret Odası, Valilik gibi kamu kurum ve kuruluşlarına yaptıkları ziyaretler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. 

26 February 2022