WhatsApp Support Line

TEŞKILATLANMA BAŞKANLIĞI’NDAN SAKARYA ŞUBESINE ZIYARET

Teşkilatlanma Başkanlığı’ndan Sakarya şubesine ziyaret
Teşkilatlanma Başkanlığı’ndan Sakarya şubesine ziyaret Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 7

ASRİAD Teşkilatlanma Komisyonu, Teşkilatlanma Başkanı Yahya Atıcı başkanlığında, Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal ve şube yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdi.

08 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarete, Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Yahya Atıcı, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Koç, Metin Kolaç, Yusuf Bahadır, Yücel Taşkın ve Mehmet Tekin ile Teşkilatlanma Komisyon Üyeleri Hakan Okan ve Ersin Kolaç katıldılar.
 

Yakın zamanda hizmete açılacak olan ASRİAD Sakarya Şubesi merkez ofisinde gerçekleştirilen ziyarette, Şube Genel Kurulu hakkında istişarelerde bulunulurken, Şube Teşkilatlanma Başkanlığı’nın yapacağı çalışmalar ele alındı. 
 

Sakarya Şube Başkanı Rıdvan Ulusal ve Teşkilatlanma Başkanı Zafer Tan dışında Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ziyaret sonrası heyet, yaşamış olduğumuz deprem felaketi sonrası bölgedeki afetzede vatandaşlar için Arifiye’de konteyner üretimi yapan Şahi Çelik fabrikasına inceleme amacıyla bir gezi gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında, firma sahibi ve ASRİAD Sakarya Şube üyesi Fatih Keleş, deprem bölgesine günde 8 konteyner gönderimi yaptıklarını ifade ederken, konteyner üretimindeki safhalarla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
 

Yaklaşık 4 saat süren ziyaret sonunda Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Yahya Atıcı tarafından Şube Başkanı Rıdvan Uysal’a Önce Nitelik plaketi takdim ederken, Uysal da ASRİAD heyetine depreme özel hazırlanan Sakaryaspor forması hediye etti.
 

09 March 2023