GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

TEŞKİLATLANMA BAŞKANLIĞI, EVLİYA ÇELEBİ MİSALİ...

Teşkilatlanma Başkanlığı, Evliya Çelebi misali...
Teşkilatlanma Başkanlığı, Evliya Çelebi misali... Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 6 Resim Adı 8 Resim Adı 9 Resim Adı 5 Resim Adı 10 Resim Adı 7 Resim Adı 10

Teşkilatlanma Başkanlığı'nın ASRİAD'ın ülkemizin her köşesinde güçlü, dinamik, etkin ve duyarlı bir STK haline gelmesini temin edecek teşkilatlanmayı oluşturmak amacıyla çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Teşkilatlanma Komisyonu, çalışmalar kapsamında 13 Kasım Cumartesi günü 600 km yol yaptılar.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zeki Acar ve komisyon üyeleri, Samsun ve Trabzon'a yaptıkları ziyaretlerden sonra 13 Kasım Cumartesi günü de Bursa ve Balıkesir şube başkanlıklarını ziyaret ederek yeni döneme ilişkin teşkilat çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundular. 
 

Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanı Zeki Acar ve komisyon üyeleri, ilk olarak Bursa'da Şube Başkanı Mehmet Karakoyun ve teşkilat mensuplarıyla, daha sonra ise Balıkesir'de Şube Başkanı Cüneyit Kaba ve Yönetim Kurulu üyeleri bir araya geldiler. 
 

Bursa Şube Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette teşkilatlanma yapısı ve yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmeler gerçekleştirilirken, Balıkesir'de teşkilat mensuplarının işyerleri ve fabrikalarında incelemeler yapıldı. Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zeki Acar ve Genel Merkez teşkilat mensupları daha sonra Balıkesir Şube Başkanlığına geçerek burada genel kurul sonrası yapılacak çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulundular.
 

13 Kasım 2021