WhatsApp Support Line

TEŞKILATLANMA BAŞKANLIĞI, ÇALIŞTAY SONRASI ILK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTIRDI.

 Teşkilatlanma Başkanlığı, Çalıştay sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi.
 Teşkilatlanma Başkanlığı, Çalıştay sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi. Resim Adı 0 Resim Adı 1

ASRİAD Teşkilatlanma Başkanlığı tarafından İğneada Çalıştayı sonrası yeni dönemin ilk toplantısı, Genel Başkan Adnan Danışman, Genel Başkan Vekilleri İsmail Keleş ve Sıtkı Abdullahoğlu, Şube Başkanları ve Şube Teşkilatlanma Başkanları'nın da katılımıyla online olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda önümüzdeki dönemde Teşkilatlanma Başkanlıkları bünyesinde yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmeler yapıldı.
 

Toplantının açılış konuşmasını yapan ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, "Önce Nitelik" sloganı dahilinde önümüzdeki her dönemde, geçmiş dönemlere nazaran daha nitelikli, daha verimli ve daha başarılı çalışmalar yapmayı kendilerine şiar edindiklerini belirtti. Danışman, Türkiye'nin güçlü bir ülke olduğunu belirterek dünya genelindeki gergin ortama rağmen 2023 yılında daha barışçıl ve daha güzel bir dönemin kendilerini beklediğine inandığını dile getirdi. Adnan Danışman ayrıca ASRİAD'ı daha ileriye taşımak adına çalışmalara hız vereceklerinin altını çizdi.
 

ASRİAD Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yahya Atıcı ise yaptığı konuşmada 2023 yılının ilk diliminde büyükşehir olan şehirlerimizde teşkilatlanma için programlar yaptıklarını ifade ederek bu tür toplantıları daha sık hale getirip en az üç ayda bir olmak üzere şube ve teşkilat başkanları ile istişare toplantıları yapılmasının önemine vurgu yaptı.
 

Toplantıda daha sonra söz alan Şube Başkan ve Teşkilatlanma Başkanları ise genel kanaat olarak teşkilatlanma bünyesinde daha sık bir araya gelmelerinin önemine değindiler.
 

Yaklaşık 2 saat süren toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.
 

24 November 2022