GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

SEKTÖREL YAPILANMA BAŞKANLIĞI, YENİ DÖNEMİN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Sektörel Yapılanma Başkanlığı, yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirdi
Sektörel Yapılanma Başkanlığı, yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirdi Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 7

ASRİAD Sektörel Yapılanma Başkanlığı tarafından Genel Kurul sonrası tüm sektör komisyonlarının katılımıyla ilk istişare toplantısı kahvaltılı bir program ile gerçekleştirildi.

Geniş bir katılımın gerçekleştiği toplantıya; Sektörel Yapılanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Ateş, OSB Yapılanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Uysal, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Akgün ve Fatih Büyükbakkal, Denetleme Kurulu Başkanı İsmail Çelik, sektör komisyon başkanları ile tüm komisyon üyeleri katıldı.
 

İnşaat sektör komisyon üyesi Nuh Sertdemir'in evsahipliğinde Beyoğlu'nda yapılan toplantıda açılış konuşmasını yapan Sektörel Yapılanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Ateş, ASRİAD Çalışma Rehberi'nin sektör komisyon çalışmaları açısından büyük önem taşıdığını ifade etti. Çalışma Rehberi'nin içeriği hakkında bilgilendirmelerde bulunan Gökhan Ateş, yeni dönemde 18 sektör komisyonunun yer alacağını ve bu komisyonların ASRİAD'ın ve ASRİAD üyelerinin büyümesi ve gelişmesinde önemli bir rol oynayacağını dile getirdi. Ateş ayrıca sektör komisyon üyelerinin Nace kodlarını mutlaka öğrenmeleri gerektiği ve çalışmalarını bu yönde yapmalarının önem taşıdığını söyledi. Sektör komisyonlarının eğitimlerine de büyük önem vereceklerinin altını çizen Sektörel Yapılanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Ateş, önümüzdeki döneme yönelik olarak tüm komisyon başkan ve üyelerinden yeni proje ve fikirler konusunda destek istedi. 
 

OSB Yapılanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Uysal ise konuşmasında ASRİAD kardeşliğinin önemine vurgu yaptı. ASRİAD'ın büyüklüğünü pekiştirmek adına birlikteliğin büyük önem taşıdığını ifade eden Mehmet Uysal, özellikle Ticaret ve Sanayi Odalarında yapılacak seçimlerin büyük önem taşıdığını, ASRİAD mensubu tüm iş insanlarının Nace kodlarını mutlaka doğru olarak öğrenilmesi ve çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmeleri gerektiğinin altını çizdi.  Uysal sektör komisyon üyelerine hitaben "Ticaret ya da Sanayi Odalarında hangi komiteye üye olduğunuzu mutlaka öğrenin ve dilekçe vererek seçimlere katılın" isteğinde bulundu.
 

Programda daha sonra sektör komisyon başkan ve üyeleri kendileri ve çalışmaları hakkında kısaca bilgilendirmelerde bulundular. Program dilek ve temennilerin ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

25 Eylül 2021