WhatsApp Support Line

KÜRESEL EKONOMIK KOŞULLARDA EĞITIM VE TEKNOLOJIK GELIŞIM OLMADAN BAŞARI MÜMKÜN DEĞIL

Küresel ekonomik koşullarda eğitim ve teknolojik gelişim olmadan başarı mümkün değil
Küresel ekonomik koşullarda eğitim ve teknolojik gelişim olmadan başarı mümkün değil Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2

Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Üye İlişkileri Başkanlığı tarafından organize edilen “Serbest Kürsü” programı, Genel Başkan Adnan Danışman, Genel Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleri ve ASRİAD'a yeni üye olan iş insanlarının katılımıyla 27 Aralık Salı günü gerçekleştirildi.

Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Üye İlişkileri Başkanlığı tarafından organize edilen “Serbest Kürsü” programında bir konuşma yapan Genel Başkan Adnan Danışman, ASRİAD’ın yeni ekonomik döneme ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayacak iş geliştirme yöntemlerini oluşturmayı amaçlayan, üye şirketlerin büyümesi ve gelişmesini önceleyen bir Sivil Toplum Örgütü olduğunu söyledi.

 

ASRİAD Genel Merkez binasında düzenlenen ve ASRİAD’a yeni üye olan iş insanlarının Üyelik Belgesi ile “Önce Nitelik” plaketlerini aldığı “Serbest Kürsü” programına; Genel Başkan Adnan Danışman’ın yanı sıra Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer, Teşkilatlanma Başkanı Yahya Atıcı, Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil Yıldız, Çalışma Masalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kadir Tan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Üye İlişkileri Komisyon üyeleri ile derneğe yeni üye olan iş insanları katıldı.
 

Programda bir konuşma yapan ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, ASRİAD’ın kendi köklerini koruyarak değerlerini geliştiren ve genişleten bir yapıya sahip olduğunu, mevcut ekonomik ortama uyum sağlayacak iş geliştirme yöntemlerini oluşturmaya gayret ettiğini ve üyelerinin 21. yüzyılın gerektirdiği koşullara uygun eğitimlerine büyük önem verdiklerini söyledi.

 

Yeni ekonomik döneme ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayacak iş geliştirme yöntemlerini oluşturmayı hedeflediklerini belirten Danışman, ayrıca küresel ekonominin gerektirdiği rekabet ortamına ayak uydurarak üye iş insanlarını ihracata yönlendirmeye büyük önem verdiklerinin altını çizdi. STK’lara üyeliğin gönüllülük esasına dayalı olmasına mukabil, her üyenin sorumluluk bilinciyle hareket ederek gerek ASRİAD’a gerekse ülke ekonomisine maksimum verim sağlayacak çalışmalar gerçekleştirmelerinin önemine vurgu yaptı.

 

Genel Başkan Adnan Danışman’ın konuşması sonrası programa katılan yeni üye iş insanları, ASRİAD ile nasıl tanıştıklarını, neden katıldıklarını ve dernekten beklentilerini, iş dünyasındaki yaşadıkları sorunlarını, üyeler arası ilişkilerin geliştirilmesi ve artırılmasına yönelik çözüm önerilerini ve üyeler arası ticari çalışmaların geliştirilmesi adına düşüncelerini paylaştılar.
 

Konuşmalar sonrası ASRİAD üye iş insanlarına Genel Başkan Adnan Danışman tarafından Önce Nitelik tablosu, ASRİAD Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer tarafından da üyelik belgeleri takdim edildi.
 

Program, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

27 December 2022