GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

İNSANLARI TANIMAK VE DOĞRU İLETİŞİM KURMAK BİR SANATTIR

İnsanları tanımak ve doğru iletişim kurmak bir sanattır
İnsanları tanımak ve doğru iletişim kurmak bir sanattır Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4

Eğitim, Sosyal ve Hukuk İşleri Komisyonu tarafından planlanan ve Deneyimsel Tasarım Öğretisi Stratejist Eğitimcisi Ali Özer tarafından verilen "İnsanları Tanıma Sanatı" eğitim semineri 17 Kasım Çarşamba günü ASRİAD Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi.

ASRİAD Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Keçeci'nin moderatörlüğünü yaptığı programa; ASRİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Merkez Teşkilatı, Genç ASRİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda üye iş insanı katıldı.

Beynin çalışma sistemine ve yaradılış fıtratına göre insanları tanımak konulu programda; temsil sistemleri kapsamında insanların görsel, işitsel ve dokunsal olmak üzere üçe ayrıldığı ifade edilirken bu insanların özellikleri anlatıldı. İnsanların beyin yapılarının kişilik yapısına yön verdiği belirtilirken iş dünyasında görsel, işitsel ve dokunsal yapıya sahip insanların hangi pozisyonlar için uygun olduğu konusunda önemli bilgilendirmeler yapıldı.
 

Doğru iletişim kurmanın tam anlamıyla bir sanat olduğunun anlatıldığı ve yaklaşık 1 saat süren program, soru cevap kısmının ardından ASRİAD Genel Başkan Vekili İsmail Keleş tarafından panelist Ali Özer'e "Önce Nitelik" plaketinin verilmesiyle sona erdi.


 

18 Kasım 2021