WhatsApp Support Line

GENEL BAŞKAN YILDIZ'DAN YENI NESIL IŞ ALANLARINA YATIRIM ÇAĞRISI

Genel Başkan Yıldız'dan yeni nesil iş alanlarına yatırım çağrısı
Genel Başkan Yıldız'dan yeni nesil iş alanlarına yatırım çağrısı Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 6

Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Üye İlişkileri Başkanlığı tarafından organize edilen, üye iş insanlarının Üyelik Belgesi ile Önce Nitelik plaketlerini aldıkları “Serbest Kürsü” programı, Genel Başkan Cemil Yıldız, Yönetim Kurulu üyeleri ve yeni üye olan iş insanlarının katılımıyla düzenlendi.

ASRİAD Genel Merkezi'nde düzenlenen ve Üye İlişkileri Başkan Yardımcısı Mehmet Tekin ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Üye İlişkileri Komisyon Üyesi Özcan Coşkun'un sunduğu “Serbest Kürsü” programı Kıst videosu ile başlarken daha sonra ASRİAD'a yeni üye olan iş insanları esnaflıktan kurumsallığa giden yolda yaşadıkları hikayelerini ve ASRİAD'a üye olma nedenlerini paylaşırken kendi sektörlerinde başta yetişmiş eleman olmak üzere yaşadıkları sorunları da dile getirdiler. Yeni üye iş insanları ASRİAD'da özellikle katılımcılık ve işbirliklerinin önemine vurgu yaparken dernek çalışmaları ile ilgili olarak beklentilerini ifade ettiler.
 

Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Üye İlişkileri Başkanlığı tarafından organize edilen “Serbest Kürsü” programında bir konuşma yapan Genel Başkan Cemil Yıldız, ASRİAD'ın yeni nesil bir iş insanları derneği olduğuna dikkat çekerken vizyoner olduklarını ifade etti. 
 

ASRİAD Kıst videosunun sonunda yer alan "Sizler niçin hak sahibinden yana değilsiniz?" sözünün önemine vurgu yapan Cemil Yıldız, ASRİAD'ın hak sahiplerinden yana seslerinin gür ve özgün çıkmasına önem verdiklerini dile getirdi. Yıldız programa katılan yeni üye iş insanlarından sektör komisyonlarında yer almalarını, sektörleriyle ilgili ne kadar çalışma ve proje varsa Çalışma Masaları ile Yatırım ve Proje Uygulama Komisyonuna getirmelerini istedi. Genel Başkan Cemil Yıldız, tüm üye iş insanlarından yeni nesil iş alanlarına yatırım yapmalarının önemini ifade ederken sektör sorunlarına da değindi. Tüm sektörlerde yetişmiş, kalifiye personele ihtiyaç duyulduğunun altını çizen Cemil Yıldız, bilhassa yeni üniversiteler açmak yerine meslek liselerine ağırlık vermenin yetişmiş personel açığını ortadan kaldırmak adına önemli olduğuna vurgu yaptı. 
 

Genel Başkan Yıldız, üye seçimlerinde de mütevazı ve nitelikli iş insanlarını dernek çatısı altında toplamaya çalıştıklarını anlattı. Yıldız sözlerini "Allah birlikteliğimizi daim kılsın" diyerek tamamladı.


Konuşmalar sonrası ASRİAD üye iş insanlarına Genel Başkan Cemil Yıldız tarafından Önce Nitelik tablosu, ASRİAD Üye İlişkileri Komisyon Başkan Yardımcısı Mehmet Tekin tarafından da üyelik belgeleri takdim edildi.
 

Program, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

30 April 2024