WhatsApp Support Line

GENEL BAŞKAN DANIŞMAN VE TEŞKILATLANMA BAŞKANLIĞI'NDAN BATMAN’DA ÜYE ZIYARETLERI

Genel Başkan Danışman ve  Teşkilatlanma Başkanlığı'ndan Batman’da üye ziyaretleri
Genel Başkan Danışman ve  Teşkilatlanma Başkanlığı'ndan Batman’da üye ziyaretleri Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 7 Resim Adı 8 Resim Adı 10

ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yaptıkları şube ziyaretlerine Batman’da devam ettiler.

Genel Başkan Adnan Danışman, Genel Başkan Vekili İsmail Keleş, Teşkilatlanma Başkanı Zeki Acar ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer, 08 Haziran Çarşamba günü Batman’da, Şube Başkanı Remzi İnsel ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren ASRİAD üye firmalarına ziyaretler gerçekleştirdiler.
 

Heyet ilk olarak Polatsan Pano Elektrik firmasında Feyzi Polat’a bir ziyarette bulundu. Feyzi Polat, Genel Başkan Adnan Danışman ve Yönetim Kurulu Üyelerine sektörel gelişim ve beraberinde meydana gelen sorunlar hakkında bir sunum yaptı. 
 

Heyet daha sonra Zaman Elektrik firmasını ziyaret etti. Plastik boru üretiminde faaliyet gösteren firma adına yaşadıkları sorunları dile getiren Veysi Ergün, artan enerji maliyetlerinin rekabet koşullarını olumsuz etkilediğini belirterek bu sorunu aşmak adına ihracat odaklı satış politikasına yöneldiklerini belirtti.
 

ASRİAD Batman şube üyelerinden ve 300 personel istihdam eden Günel Tekstil Grup firması Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Günel’e gerçekleştirilen ziyaret sırasında fabrikada incelemelerde bulunan ASRİAD heyeti daha sonra HTS Makina firmasına geçtiler. Kurduğu makine ekipmanları ile dünyanın birçok ülkesinde fabrikalar kurulmasına öncülük eden firmanın yetkilisi Hasan Tahsin Şeker de yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
 

Heyet daha sonra sırasıyla pano üretimi ve kurulumu yapan ASH Grup Makine firmasından Ferit Asutay ve Grup Avrupa Tekstil firmasından Aykut Yavuz ile bir araya gelerek üretim faaliyetleri, sektörel sorunlar ve çözüm yollarına ilişkin görüşmeler yaptı.
 

Oldukça yoğun geçen ziyaret programı sonrası bir açıklama yapan ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren üye firmaların faaliyetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Danışman, ihracat odaklı üretim çalışmalarının hem ülke ekonomisine hem de ASRİAD üyesi firmalara önemli kazanımlar sağlayacağının altını çizdi.
 

Genel Başkan Adnan Danışman ve Yönetim Kurulu üyeleri Batman’da yaptıkları ziyaretler sonrası Gaziantep’e geçtiler.

 

09 June 2022