WhatsApp Support Line

DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU ZIYARETLERI MALATYA’DA SONA ERDI

Doğu ve Güneydoğu Anadolu ziyaretleri Malatya’da sona erdi
Doğu ve Güneydoğu Anadolu ziyaretleri Malatya’da sona erdi Resim Adı 0 Resim Adı 2 Resim Adı 3

ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman ve Yönetim Kurulu üyelerinin 4 günlük Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki şube ziyaretleri, Şanlıurfa, Gaziantep ve Malatya’ya yapılan ziyaretlerin ardından sona erdi.

ASRİAD heyeti, Batman’dan sonra sırasıyla Şanlıurfa, Gaziantep ve Malatya’da Şube Başkanları ve Teşkilatlanma Komisyonları ile bir araya gelerek incelemelerde bulundu.
 

Ziyaretlerin son gününde önce sabah saatlerinde Şanlıurfa’da Şube Başkanı Ahmet Serkan Arıcı ile birlikte bir araya gelen Genel Başkan Adnan Danışman ve Teşkilatlanma heyeti, daha sonra Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Burada şehrin sorunları ve yatırım imkanları hakkında görüş alışverişinde bulunulurken ziyaret sonunda Vali Ayhan tarafından Genel Başkan Adnan Danışman’a bir plaket hediye edildi.
 

ASRİAD heyeti Şanlıurfa ziyaretinin ardından öğleden sonra Gaziantep’e geçti. Gaziantep’te, Şube Başkanı Hayri Ünal ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman ve beraberindeki heyet, öğleden sonra da Malatya’ya hareket etti. Malatya’da Şube Başkanı Aziz Özel ve Şube Teşkilatlanma Başkanı Servet Alaca ile bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda; Türkiye ekonomisi, piyasalar, banka faizleri ve üretim konuları ele alındı. Yatırımcıların borçlanma yolu ile yatırım veya büyüme yolunu tercih etmeleri ve döviz gelirleri olmaması durumunda döviz yerine mutlaka Türk Lirası kullanmaları gerektiği ifade edildi.  Ekonomik krizin Anadolu ve Malatya’daki etkilerinin de ele alındığı görüşmede Malatya şubesinin yaptığı çalışmalar da masaya yatırıldı. 
 

Genel Başkan Adnan Danışman, Genel Başkan Vekili İsmail Keleş, Teşkilatlanma Başkanı Zeki Acar ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer’den oluşan ASRİAD heyetinin 4 gün süren Doğu ve Güneydoğu Anadolu şube ziyaretleri Malatya’da gerçekleştirilen ziyaretler ve görüşmelerin ardından sona erdi.

10 June 2022