WhatsApp Support Line

ASRİAD'DAN ÜYE FIRMALARINA YENI NESIL DEVLET TEŞVIKLERI SEMINERI

ASRİAD'dan üye firmalarına Yeni Nesil Devlet Teşvikleri semineri
ASRİAD'dan üye firmalarına Yeni Nesil Devlet Teşvikleri semineri Resim Adı 0 Resim Adı 1

ASRİAD Eğitim, Sosyal ve Hukuki İşler Başkanlığı tarafından organize edilen "Yeni Nesil Devlet Destekleri ile Krizi Fırsata Çevirmek" konulu seminer, 17 Ocak Salı günü ASRİAD Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Müsteşar Danışmanlık'tan Engin Yüksel ile Murat Çalışkan'ın konuk olduğu ve moderatörlüğünü Hizmet sektör komisyon üyelerinden Hasan Kuzu'nun yaptığı seminerde; güncel yatırım teşvikleri, firmaların yurtdışına açılması, şirket birleşmeleri ve ortak yatırım fırsatları, yatırımlara kaynak sağlanması gibi konular ele alındı.
 

Programda Engin Yüksel tarafından, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri, Ticaret Bakanlığı destekleri, KOSGEB destekleri, TÜBİTAK destekleri, kırsal kalkınma destekleri, Kalkınma Ajansı destekleri, alternatif finansman kaynakları ve uluslararası kaynaklar konuları ayrıntılı olarak işlendi.
 

Yaklaşık 1,5 saat süren programın sonunda soru-cevap bölümünün ardından Eğitim, Sosyal ve Hukuki İşler Komisyon Başkanı Av. Muhammed Akif Demirezen tarafından Engin Yüksel'e bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Semineri Youtube'den izlemek için tıklayın

18 January 2023