WhatsApp Support Line

ASRİAD'DAN TEMSIL SISTEMLERI EĞITIM SEMINERI

ASRİAD'dan Temsil Sistemleri Eğitim Semineri
ASRİAD'dan Temsil Sistemleri Eğitim Semineri Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 4

ASRİAD Eğitim, Sosyal ve Hukuki İşler Komisyonu tarafından ASRİAD üyelerinin kişisel gelişimlerine ve ticari hayatlarındaki tanıtımlarına yönelik olarak planlanan eğitim programlarının tanıtım semineri, 2 Mayıs Salı günü ASRİAD Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi.

NLP Uzmanı ve Eğitim Koçu Mehmet Doğu Kaya tarafından gerçekleştirilen Temsil Sistemleri (Öğrenme Yöntemleri) konulu tanıtım seminerine ASRİAD Genel Başkan Adnan Danışman, Yönetim Kurulu ile çok sayıda üye iş insanı katıldı.
 

Eğitim seminerinde Temsil Sistemi Nedir, Temsil Sistemini Bilmenin Ne İşimize Yarayacağı, Temsil Sistemini Nasıl Tespit Edebiliriz, Temsil Sistemine Göre Kişisel Özellikler (İşitsellerin özellikleri, Görsellerin özellikleri, Dokunsalların Özellikleri), Temsil Sistemine Göre Nasıl Ders Çalışılmalıdır, Görsel Öğrencilerin Genel Özellikleri, İşitsel Öğrencilerin Genel Özellikleri, Dokunsal Öğrencilerin Genel Özellikleri gibi konularda kapsamlı bir eğitim verildi.
 

Yaklaşık 1 saat süren eğitim sonunda Eğitim, Sosyal ve Hukuki İşler Komisyon Başkanı Muhammet Akif Demirezen tarafından, semineri veren NLP Uzmanı ve Eğitim Koçu Mehmet Doğu Kaya'ya bir teşekkür plaketi takdim edildi.

03 May 2023