WhatsApp Support Line

ASRİAD YÖNETIM KURULU, VAN VE HAKKÂRI’DE…

ASRİAD Yönetim Kurulu, Van ve Hakkâri’de…
ASRİAD Yönetim Kurulu, Van ve Hakkâri’de… Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6

Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki ASRİAD şubelerine ziyaretlerde bulunan Genel Başkan Adnan Danışman ve Yönetim Kurulu üyeleri, 06 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirdikleri Elazığ ziyaretinin ardından programın ikinci gününde Van ve Hakkâri’de çalışmalarını sürdürdüler.

Ziyaret programının ikinci gününde ilk olarak Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva’ya bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Van TSO Başkanı Necdet Takva’ya ASRİAD’ın çalışmaları hakkında bilgi verilirken bölgenin yatırım ihtiyaçları konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.
 

Genel Başkan Adnan Danışman ve beraberindeki heyet daha sonra Hakkâri’ye geçerek ASRİAD Hakkari Şube Başkanı Nazmi Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Heyet toplantı sonrası bazı ziyaretler ve incelemelerde bulundu. Heyet Hakkâri’de sırasıyla Hakkâri Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Taş ve Hakkâri Vali Yardımcısı Tevfik Kumbasar ile bir araya geldi. Ziyaretler esnasında ildeki ticari faaliyetler ve yatırım planlamaları üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu. Heyet daha sonra Hakkâri’de üye ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

08 June 2022