WhatsApp Destek Hattı

GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

ASRİAD VE MÜSİAD'DAN "NİTELİKLİ" PROJELER KONUSUNDA ORTAK FİKİR BEYANI

ASRİAD ve MÜSİAD'dan "nitelikli" projeler konusunda ortak fikir beyanı
ASRİAD ve MÜSİAD'dan "nitelikli" projeler konusunda ortak fikir beyanı Resim Adı 0

STK'lar arasındaki işbirliği, ülkemizin ve halkımızın ihtiyaçlarının kapsayıcı, bütünsel ve verimli bir şekilde tespit edilebilmesinde çok önemli role sahiptir.

Sivil Toplum Kuruluşları arasında yapılacak işbirliklerine katkı sağlamak amacıyla ASRİAD Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan bir heyet Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)'ne bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Genel Başkan Adnan Danışman ve Yönetim Kurulu üyeleri, 30 Aralık Perşembe günü MÜSİAD Genel Merkezi'nde Genel Başkan Mahmut Asmalı ve Yönetim Kuruluna bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette; Genel Başkan Vekili Sıtkı Abdullahoğlu ile Yahya Atıcı, Muhammed Yumakgil, Fatih Demir ve Yusuf Bahadır'dan oluşan Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Ünsal Sözbir, Halil Köklü, Hüseyin Sarpkaya ile Genel Sekreter Cihad Terzioğlu bulundular. 

Toplantıda; gerek MÜSİAD gerekse ASRİAD olarak yeni dönemde ülke ekonomimize ve insanımıza katkı sağlayacak, topluma ve bireye dokunacak nitelikli projelere imza atmanın önemine vurgu yapıldı. ASRİAD ve MÜSİAD'ın geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Genel Kurulları sonrası yapmakta oldukları çalışmalar hakkında bilgi verilirken, işbirliği imkanları hakkında da değerlendirmeler yapıldı.
 

Yaklaşık 1 saat süren ziyaret sonunda ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman tarafından MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı'ya "Önce Nitelik" tablosu takdim edildi.

31 Aralık 2021