WhatsApp Support Line

ASRİAD ÜYELERI E-TICARETTE DÜNYA'YA AÇILIYOR

ASRİAD üyeleri e-ticarette Dünya'ya açılıyor
ASRİAD üyeleri e-ticarette Dünya'ya açılıyor Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5

ASRİAD üyeleri dünyanın en büyük toptan e-ticaret platformu ALİBABA işbirliği ile dünyaya açılıyor.

ASRİAD Dijital Ekonomi Komisyonu tarafından düzenlenen "ASRİAD ve ALİBABA İŞ BİRLİĞİ ile E-İHRACATA HAZIR MISINIZ?" Semineri, 12 Ocak Çarşamba akşamı online olarak gerçekleştirildi.
 

ASRİAD Dijital Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Demir'in moderatörlüğünü yaptığı programa; Tradefive Ceo'su Emrah Alp Core, Alibaba.com Portföy Yöneticisi Y.Atakan Akdağ, Ng Nilglobal Yönetim Kurulu Başkanı (Başarı hikayesi) Ahmet Aydınlı'nın yanı sıra ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Merkez ve şubelere kayıtlı firma yetkilileri ile çok sayıda misafir iş insanı katıldı.
 

Programda ilk olarak ASRİAD Dijital Ekonomi Komisyonu Başkanı Fatih Demir tarafından, komisyonun görev ve yetkileri hakkında bilgi verildi. Daha sonra ASRİAD AVM'nin üyelerimiz için önemi ele alındı. Demir daha sonra Alibaba.com'un dünya çapındaki verilerini katılımcılarla paylaştı. ASRİAD ve ALİBABA işbirliğine katılım sağlayacak üye firmaların Genel Merkez'de Dijital Ekonomi Koordinatörlüğü ile iletişime geçecek olan ilk 5 firmaya Alibaba.com'da mağaza açma konusunda hizmet verileceği vurgulandı. 
 

Daha sonra Tradefive Ceo'su Emrah Alp Core, Alibaba.com genel bilgilendirme istatistikleri, Alibaba.com Portföy Yöneticisi Y.Atakan Akdağ ise üyelik paketlerinin özellikleri hakkında detaylı bilgilendirmelerinde bulundu. Online etkinliğin daha sonraki bölümünde Alibaba.com üzerinden mağaza açan Ng Nilglobal Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydınlı, kendi başarı hikayesini katılımcılarla paylaştı.
 

Etkinliğin son bölümünde ise online seminere katılan iş insanlarının ASRİAD-ALİBABA işbirliğine ilişkin soruları, Tradefive yetkilileri tarafından cevaplanırken, Dijital Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Demir tüm katılımcılara interaktif katılımları nedeniyle teşekkür etti.

13 January 2022