WhatsApp Support Line

ASRİAD ÜYE IŞLETMELER IÇIN KARLILIĞI VE VERIMLILIĞI ARTIRMA YÖNTEMLERI

ASRİAD üye işletmeler için karlılığı ve verimliliği artırma yöntemleri
ASRİAD üye işletmeler için karlılığı ve verimliliği artırma yöntemleri Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2

Eğitim, Sosyal ve Hukuki İşler Komisyonu tarafından düzenlenen ve İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Uğur Cebeci'nin konuk olduğu Firma Sahipleri ve Üst Yönetim için Satışları, Karlılığı ve Verimliliği Artırma Semineri 11 Haziran Salı günü gerçekleştirildi.

Seminere, ASRİAD Genel Başkanı Cemil Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Merkeze kayıtlı çok sayıda firma sahipleri ile firmaların satış departmanlarında çalışan yetkili personeller katıldı.
 

Zoom programı üzerinden Genel Merkez ve şubelere kayıtlı tüm üyelere de yayınlanan seminerde "Doğru stratejiler nelerdir ve ne zaman uygulanmalıdır?", "Etkili Performans Değerlendirme ve Yönetimi", "Satış Artırma Yöntemleri, RFM, Nöro Marketing", "Verimlilik Artırma Teknikleri, Yalın Üretim, 6 Sigma", "Sürdürülebilirlik ve Yeşil Dönüşüm, Otomasyon ve Yeşil Dönüşüm Dahil Güncel Hibe ve Destekler", "İşbirlikçi Robotlar (Cobot)" gibi konulara ilişkin önemli bilgilendirmeler yapıldı. 
 

Yaklaşık 1,5 saat süren seminer sonunda Prof. Dr. Uğur Cebeci'ye programa katılımı ve verdiği önemli bilgilendirmeler nedeniyle Genel Başkan Cemil Yıldız tarafından Önce Nitelik plaketi, Eğitim, Sosyal ve Hukuki İşler Komisyonu Başkanı M. Akif Demirezen tarafından da bir teşekkür sertifikası takdim edildi.
 

11 June 2024