GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

ASRİAD TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI'NDAN SAMSUN VE TRABZON ŞUBELERİNE ZİYARET

ASRİAD Teşkilat Başkanlığı'ndan Samsun ve Trabzon şubelerine ziyaret
ASRİAD Teşkilat Başkanlığı'ndan Samsun ve Trabzon şubelerine ziyaret Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3

ASRİAD Teşkilat Başkanlığı tarafından Samsun ve Trabzon şubelerine 3 Kasım Çarşamba günü ziyaretler gerçekleştirildi.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zeki Acar ve komisyon üyeleri ilk olarak ASRİAD Samsun şubesini ziyaret etti. Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve yönetim kurulu üyeleri ile kahvaltıda bir araya gelen Teşkilatlanma Başkanlığı Komisyonu, Samsun'da yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarede bulundular.
 

Planlanan faaliyetler ve projeler hakkında bilgi alan komisyon heyeti, şehirde yapılacak katma değer ve istihdamı arttırmaya yönelik bütün çalışmalara destek vermek istediklerini ifade ettiler. Üye işletmelerin sektörel alanlarını inceleyip farklı yatırımlar konusunda çeşitli fikirler veren komisyon, ortak iş geliştirme faaliyetlerine ilişkin planlamalar yaptılar.
 

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, genel merkez teşkilatının kendilerine verdiği destekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Okudan, bu yıl içerisinde yapılması planlanan ASRİAD Şube Başkanları ve Yöneticileri Divan Toplantısı'nın Samsun'da yapılması konusunda duyacağı memnuniyeti dile getirdi.
 

Trabzon'da teşkilatlanma ve yatırımlar değerlendirildi
 

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zeki Acar ve komisyon üyeleri daha sonra Trabzon'a geçtiler. Burada Trabzon Şube Başkanı Mustafa Güney ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Genel Merkez Komisyonu, şube başkanlığında teşkilat yapılanması hakkında bilgi aldılar. Trabzon şubesindeki kongre sonrası Çalışma Rehberine uygun olarak kurulacak yapılanmayı ele alan heyet, şube tarafından şehirde gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulundular. 
 

Ziyaret sırasında bir açıklama yapan ASRİAD Trabzon Şube Başkanı Mustafa Güney, Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanlığı Komisyonunun ziyaretinden duyduğu mutluluğu ifade ederken, Genel Merkez ve Trabzon şube yönetiminin işbirliği sayesinde gerek ASRİAD'ın tanıtımına gerekse şehirde yapılacak yatırımlara yönelik önemli hizmetlere imkan sağlandığının altını çizdi.
 

Samsun ve Trabzon ziyaretleri sonrası bir açıklama yapan ASRİAD Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zeki Acar ise, Genel Kurul sonrası tüm Türkiye'deki şubelere ziyaretler gerçekleştirmenin önemini dile getirirken, Samsun ve Trabzon'dan başlayan ziyaretlerin tüm şubelerimize her ay düzenli olarak devam edeceğine vurgu yaptı. Sağlıklı bir teşkilatlanma yapısının ASRİAD'ın "Önce Nitelik" sloganı dahilinde büyük önem taşıdığının altını çizen Zeki Acar, amaçlarının ASRİAD'ın nitelikli şube sayısını artırmak olduğunu, üye işletmelerin ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamanın kendileri açısından çok büyük önem taşıdığını dile getirdi.


 

05 Kasım 2021