WhatsApp Support Line

ASRİAD TEŞKILAT BAŞKANLIĞI'NDAN ELAZIĞ VE MALATYA ŞUBELERINE ZIYARET

ASRİAD Teşkilat Başkanlığı'ndan Elazığ ve Malatya şubelerine ziyaret

7. Bölgesel Ticaret Toplantısına katılmak üzere Elazığ ve Malatya'ya giden ASRİAD Teşkilat Komisyonu üyeleri, şube Teşkilat Başkanlıklarına ziyaretler gerçekleştirdiler.


ASRİAD Teşkilat Komisyonu, 25 Aralık Cumartesi günü Elazığ'da Şube Teşkilat Başkanı İbrahim Şavran ile bir araya geldi. Ziyaret esnasında bir konuşma yapan İbrahim Şavran, teşkilat mensubu üye iş insanları arasında işbirliğine büyük önem verdiklerini ve bu kapsamda ortak bir firma kurmayı hedeflediklerini söyledi. 2022 yılı sonuna kadar 100 üye hedefine ulaşmayı planladıklarını söyleyen Şavran, yeni yapılacak Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) seçimlerinde Elazığ şube üyelerinin OSB Yönetim Kurulu girmesine yönelik çalışmalar yaptıklarının altını çizdi. ASRİAD Genel Merkez Teşkilat Komisyonu Başkan Yardımcıları Cemal Koç ve Aytaç Koyuncu ile şube bünyesinde gerçekleştirilen toplantıların düzenli ve disiplinli olarak devam etmesinin önemine vurgu yaparlarken, OSB seçimlerinde Yönetim Kuruluna girecek ASRİAD mensubu üye sayılarının artması için çalışmaların tüm hızıyla devam etmesi gerektiğini ifade ettiler.


Malatya Teşkilat Başkanlığı ziyareti
 

ASRİAD Genel Merkez Teşkilatlanma Komisyonu'nun bir sonraki durağı Malatya Teşkilatlanma Başkanlığı oldu. Teşkilatlanma Başkan Yardımcıları Cemal Koç ve Aytaç Koyuncu, Malatya'da Teşkilatlanma Başkanı Mehmet Yağmur ve Genel Sekreter Seyda Yavaşoğlu tarafından karşılandı. Burada yapılan görüşmede, OSB seçimlerine yönelik çalışmaların önemine vurgu yapılırken yeni üyelerin dernek bünyesine katılmaları için yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 
Samimi bir ortamda gerçekleştirilen görüşme sonunda Malatya Şube Teşkilatlanma Başkanı Mehmet Yağmur tarafından Genel Merkez Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Yardımcısı Cemal Koç'a bir plaket takdim edildi.
 

27 December 2021