GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

ASRİAD İHRACAT EĞİTİMLERİ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

ASRİAD İhracat Eğitimleri Tüm Hızıyla Sürüyor
ASRİAD İhracat Eğitimleri Tüm Hızıyla Sürüyor Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 8

ASRİAD Export Başkanlığı tarafından ihracat yapmak isteyen iş insanlarımızı bilgilendirmek ve ihracata katkı sağlamak adına planlanan ve geçtiğimiz ay ilki düzenlenen "İhracat Eğitimleri"nin ikincisi 12 Ağustos Çarşamba akşamı Zoom platformu ve Youtube üzerinden gerçekleştirildi.

ASRİAD Export Başkanı Talip Geyik'in moderatörlüğünde gerçekleştirilen eğitim programı, Gers Danışmanlık adına İstanbul İhracatçı Birlikleri Eski Genel Sekreteri Selçuk Şağban ve Eğitimci Gökhan Erol tarafından verildi. 
 

4 haftalık eğitim programlarının ikincisinde "Hedef Pazar Analizi ve Ticari Istihbarat Eğitimi" hakkında ayrıntılı bilgilere yer verildi.
 

Yurtdışı doğru satış kanallarının tespit edilmesi, yurtiçi ve yurtdışı fuarlarla etkin bir sunum yapmak, yurtdışında müşteri çoğaltmaya yönelik faaliyetler, büronuzda aktif bir dinlenme sürecindeyken kendiniz için bir pazar araştırma raporu hazırlamak gibi konular dışında ürünlerin pazarlama kabiliyetlerini artırmak ve şirketleri ihracatta bir adım öne geçirecek temel konuların ele alındığı programa ilgi oldukça büyük oldu.
 

ASRİAD Export Başkanlığı tarafından organize edilen ihracat eğitimleri programının üçüncüsü 19 Ağustos Çarşamba akşamı saat 21:30'da gerçekleştirilecek. Programda "Trademap Uygulaması ile Pazar Analizi ve Pazar Belirleme" konusunun ilk bölümü işlenecek. 

12 Ağustos 2020