GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

ASRİAD GENEL MERKEZİ, KAZAKİSTAN HEYETİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

ASRİAD Genel Merkezi, Kazakistan heyetine ev sahipliği yaptı
ASRİAD Genel Merkezi, Kazakistan heyetine ev sahipliği yaptı Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4

ASRİAD'lı iş insanlarının Kazakistan'a geçtiğimiz aylarda yaptığı ziyaret sonrası bu kez ASRİAD Genel Merkezi Kazakistan'dan gelen bir heyete ev sahipliği yaptı.

Kazakistan Sanayiciler ve İşadamları  "EL Tiregi" Yönetim Kurulu Başkanı ve Kazakistan Cumhuriyeti Meclisi Milletvekili Altayev Nurzhan Bauyrzhanovich, Sanayiciler ve Girişimciler İş Birliği "El Tiregi" üyesi ve ALMAU Üniversite Başkanı Kozhakhmetov Asylbek Bazarbaevich, El Tiregi Yönetim Kurulu Üyesi ve iş adamı (İnşaat) Daniyar Nurgazin, Sanayici ve Girişimciler İş Birliği "EL TIREGI" üyesi ve iş adamı (eğitim) Duisenbekova Zh. A., El Tiregi Derneği Kazakistan İş Adamları Derneği üyesi Askar Abubakirov, El Tiregi Başkan Yrd. ve Avukat Nursultan Yermakhanov ile Kazakinvest Türkiye Temsilcisi Nurlan Akhmetov'dan oluşan heyet 01 Ekim Perşembe günü ASRİAD Genel Merkezi'ni ziyaret ettiler. 
 

Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer, Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Vedat Öksüz ve Dış İlişkiler Komisyon Başkan Yardımcıları Halil Mert ile Engin Doğan'ın evsahipliği yaptığı ziyarette, Türkiye ile Kazakistan arasında yatırım işbirlikleri ile eğitim alanında yapılabilecek ortak çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. 

02 Ekim 2020