WhatsApp Support Line

ASRİAD GENEL BAŞKANI DANIŞMAN: "HEDEFIMIZ, ASRIN SORUNLARINA ASRA UYGUN ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTIR."

ASRİAD Genel Başkanı Danışman: "Hedefimiz, asrın sorunlarına asra uygun çözümler üretmektir."
ASRİAD Genel Başkanı Danışman: "Hedefimiz, asrın sorunlarına asra uygun çözümler üretmektir." Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4

Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Üye İlişkileri Başkanlığı tarafından organize edilen “Serbest Kürsü” programı, Genel Başkan Adnan Danışman, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu üyeleri ve ASRİAD'a yeni üye olan iş insanlarının katılımıyla 21 Mart Salı günü gerçekleştirildi.

ASRİAD Genel Merkez binasında düzenlenen ve ASRİAD’a yeni üye olan iş insanlarının Üyelik Belgesi ile “Önce Nitelik” plaketlerini aldığı “Serbest Kürsü” programına; Genel Başkan Adnan Danışman’ın yanı sıra Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer, Tahkim Kurulu Başkanı İshak Şadi Çarsancaklı, Yatırım ve Proje Uygulamadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Talip Geyik, Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Bilgin, Yönetim Kurulu Üyeleri, Üye İlişkileri Komisyon üyeleri ile derneğe yeni üye olan iş insanları katıldı.
 

Asrın İş İnsanları Derneği (ASRİAD) Üye İlişkileri Başkanlığı tarafından organize edilen “Serbest Kürsü” programında bir konuşma yapan Genel Başkan Adnan Danışman, ASRİAD'ın Türkiye'deki en genç derneklerden biri olmasına rağmen sahada çok ciddi çalışmalar yaptıklarını belirtirken kurulduğu günden bugüne kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. ASRİAD'ın çoklu ortaklıklar oluşturarak üye işletmelere ve ülke ekonomisine ciddi katkılar yapmayı hedeflediklerinin altını çizen Danışman, ASRİAD'ın "Önce Nitelik" sloganı dahilinde niteliği önceleyen çalışmalar yapmaya önem verdiklerini söyledi. Türkiye'de ASRİAD'ın, muadili derneklerde Tahkim Kurulu'nu düşünen, planlayan ve hayata geçirmek için yoğun çalışmalar yapan tek dernek olduğunu ifade eden Genel Başkan Adnan Danışman, günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde örgütlenerek asrın sorunlarına asra uygun çözüm önerilerini üretmek için vargüçleriyle çalıştıklarının altını çizdi. Konuşmasında ASRİAD Yatırım Fonu hakkında bilgilendirmelerde de bulunan Danışman, bu fon sayesinde ASRİAD üyelerinin ekonomik anlamda önemli kazanımlara sahip olacaklarını ifade etti. 
 

Ülkemizin en büyük sorunlarından birinin maalesef kültürel anlamda bir var olmayı ortaya koyamadıklarını, şehirleşmeyi tam olarak ortaya koyamadığımızı belirtirken, sosyal alanda ilerlemek, olgunlaşmak, bir kültür oluşturmak ve bütün dünya halklarına örnek teşkil edecek sosyal bir yaşam biçimini ortaya koyabilmenin önemine vurgu yaptı. ASRİAD ailesinin günbe gün büyüyen bir aile olduğunu ancak hızlı büyümeyi kendileri için uygun görmediklerini belirten Danışman, nitelikli üye seçimini öncelediklerinin altını çizdi. 
 

Genel Başkan Adnan Danışman'ın konuşmasının ardından ASRİAD'a üye olan iş insanları Serbest Kürsü'de "Asriad ile nasıl tanıştınız?", "ASRİAD'ın en çok beğendiğiniz faaliyetleri", "Neden ASRİAD?", "ASRİAD adına neler yapmak istersiniz?", "Sektörünüz ile ilgili güncel sorunlara ilişkin neler söylemek istersiniz?" gibi sorulara yanıtlar verdiler.
 

Programda daha sonra Eğitim, Sosyal ve Hukuki İşler Komisyon Üyesi Yusuf Yavaş tarafından ASRİAD ve CAMPUSONLİNE işbirliğiyle tüm ASRİAD üyelerine online video eğitimlerine yüzde 15 indirim yapılması konusunda bilgilendirme yapıldı.
 

Konuşmalar sonrası ASRİAD üye iş insanlarına Genel Başkan Adnan Danışman tarafından Önce Nitelik tablosu, ASRİAD Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer tarafından da üyelik belgeleri takdim edildi.
 

Program, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

21 March 2023