WhatsApp Support Line

ASRİAD GENEL BAŞKANI DANIŞMAN: “GELECEĞI SIZ KURGULAYACAKSINIZ”

ASRİAD Genel Başkanı Danışman: “Geleceği siz kurgulayacaksınız”
ASRİAD Genel Başkanı Danışman: “Geleceği siz kurgulayacaksınız” Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 7 Resim Adı 8

ASRİAD Üye İlişkiler Başkanlığı tarafından düzenlenen "Serbest Kürsü" programı, Genel Başkan Adnan Danışman, Genel Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleri ile üye iş insanlarımızın katılımıyla ASRİAD Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi.

ASRİAD’a yeni üye olan iş insanlarının üyelik belgeleri ve “Önce Nitelik” plaketlerini aldıkları programda açılış konuşmasını yapan Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer’in ardından Genel Başkan Adnan Danışman söz aldı. Danışman, genç ve nitelikli yeni üyeleri ASRİAD bünyesinde görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, genç üyelere hitaben yaptığı konuşmada “Geleceği sizler kurgulayacaksınız.” dedi.
 

Programda açılış konuşmasını yapan ve ASRİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Genel Başkan Adnan Danışman, dernek bünyesine katılan, geniş ufuklara sahip genç üyelerle çalışmaktan duyacağı memnuniyeti dile getirdi. Dernek bünyesindeki üyelerle ilişkileri çok önemsediklerini ifade eden Danışman, üye şirketlerin meşru sorunlarını gidermek adına sorun ile çözüm arasında bir köprü olmaya çalıştıklarının altını çizdi.
 

“Kendi aramızda ticareti geliştirmeliyiz.” diyen Genel Başkan Adnan Danışman, ortaklık hukuku konusunda Tahkim Kurulu’nun çalışmalar yapmakta olduğunu söyledi. Hızlı büyümekten ziyade nitelikli büyümenin gerekliliğine vurgu yapan Danışman, üye şirketlerin büyümesi ve ülke ekonomisine katkı sağlamasının önemi yanında ticari bir kültür ve ahlak geliştirilmesinin şart olduğunu dile getirdi.
 

Çağımızın gelişim çağı olduğunu ve dijital ekonominin büyük önem taşıdığının altını çizen Adnan Danışman, Genç ASRİAD ile işbirliği halinde bu konuda çalışmalar yaptıklarını, 2022 yılı içerisinde uluslararası çapta ve Türkiye’de gündem olacak şekilde metaverse ile ilgili bir konferans yapma yolunda çalışmalar yaptıklarını belirtti.
 

Üyelik belgeleri takdim edildi.
 

Genel Başkan Adnan Danışman’ın yaptığı konuşma sonrası derneğe üye olan yeni iş insanları “Serbest Kürsü” programı dâhilinde yaptıkları konuşmalarda ASRİAD ile nasıl tanıştıkları, beğendikleri faaliyetler, üye olduktan sonra yapmayı planladıkları çalışmalar, diğer kurumlardan farklı olarak ASRİAD’ın nasıl bir yol izlemesi gerektiği gibi konularda duygu ve düşüncelerini ifade ettiler.
 

Konuşmalar sonrası ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman ve Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmazer tarafından yeni üyelere, üyelik belgeleri, “Önce Nitelik” plaketleri ve rozetleri takdim edildi.
 

Program, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

22 March 2022