WhatsApp Support Line

ASRİAD ADIYAMAN ŞUBESI DUALARLA AÇILDI

ASRİAD Adıyaman Şubesi dualarla açıldı
ASRİAD Adıyaman Şubesi dualarla açıldı Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 7 Resim Adı 8 Resim Adı 9

Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) Adıyaman Şubesi, 22 Ekim Cumartesi günü dualarla açıldı.

Açılışa; ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, ASRİAD Genel Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Teşkilat Başkanı Yahya Atıcı, Adıyaman Şube Başkanı Mustafa Kösen, Adıyaman ASRİAD Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, bölge ASRİAD Şube Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Genç ASRİAD Başkanı Mustafa İnan Güleç, Genç ASRİAD Yönetim Kurulu ve protokol davetlileri ile Adıyamanlı vatandaşlar katıldı.
 

ASRİAD Adıyaman Şube açılışında bir konuşma yapan ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, "ASRİAD, adı üzerinde Asrın İş İnsanları Derneğidir. Genel olarak ilk bakışta, yüzyılın insanları olarak adlandırılsa da ismini ASR suresinden almıştır. ASRİAD'ın sloganı Önce Nitelik'dir. Bu slogandan hareketle herkesin anlayacağı üzere önceliğimiz nitelikli iş insanlarını bünyemize katmaktır. Bunun için tüm teşkilatımız var gücüyle çalışmaktadır. Adıyaman'da bugün açmakta olduğumuz şubemizin de ASRİAD'ın kimliğine uygun bir şekilde çalışmalarını yapacağına inancımız tamdır. Başta Şube Başkanımız Mustafa Kösen bey olmak üzere tüm Adıyaman teşkilatımıza başarılar diliyorum." diye konuştu.

 

Danışman: "2,5 milyar dolarlık ihracata var mısınız?"
 

ASRİAD'ın çağın gereklilikleri kapsamında değişerek ve yenilenerek çalışmalarını tüm gücüyle sürdürdüğünün altını çizen Genel Başkan Adnan Danışman, ülke ekonomisine katkı sağlamak adına kendilerine koydukları hedeflere ulaşmak adına tüm ASRİAD'lı iş insanlarının var güçleriyle çalışması gerektiğini ifade ederek "Ülke ekonomimiz bir yılda 250 milyar dolarlık ihracata imza atıyor. Bizim hedefimiz, ASRİAD olarak bu rakamın yüzde 1'ini yani 2,5 milyar dolarını karşılamaktır. ASRİAD olarak yıllık 2,5 milyar dolarlık ihracat yapmaya var mısınız?" dedi.
 

ASRİAD'ın yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Başkan Adnan Danışman'ın konuşmaları sonrası Adıyaman ASRİAD Şube açılışı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Başkanı Mustafa Kösen ve protokol davetlilerinin katıldığı törenle gerçekleştirildi.Tören sonunda Genel Başkan Adnan Danışman tarafından Adıyaman Şube Başkanı Mustafa Kösen'e "Önce Nitelik" plaketi takdim edildi.
 

Program sonrası Adıyaman Şube Teşkilatı ile bir araya gelen ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, Teşkilat Başkanı Yahya Atıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri yapılacak çalışmalara ilişkin istişarelerde bulundular.
 

Heyet, Adıyaman'da daha sonra şube üyesi iş insanlarının iş yerlerine ziyaretler gerçekleştirdiler.
 

Gaziantep Şubesine ziyaret
 

22 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilen Adıyaman ASRİAD Şube açılışının ardından ASRİAD heyeti Gaziantep'e geçerek şube başkanı Mehmet Taşdemir ve Şube Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldiler. Gaziantep Şube Başkanlığı'na seçilen Mehmet Taşdemir'e "Hayırlı olsun" diyen Genel Başkan Adnan Danışman ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Gaziantep Şube Yönetim Kurulu ile bir araya gelerek  istişarelerde bulundular.
 

24 October 2022