WhatsApp Support Line

8’NCI BÖLGESEL TICARET TOPLANTISI KONYA’DA GERÇEKLEŞTIRILDI.

8’nci Bölgesel Ticaret Toplantısı Konya’da gerçekleştirildi.
8’nci Bölgesel Ticaret Toplantısı Konya’da gerçekleştirildi. Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 7 Resim Adı 8 Resim Adı 9

ASRİAD İş Geliştirme Başkanlığı tarafından ASRİAD şubelerine mensup üyeler arasındaki ticareti geliştirmek amacıyla düzenlenen 8. Bölgesel Ticaret Toplantısı, Konya şubesinin ev sahipliğinde Genel Merkez ve Konya şube teşkilatına kayıtlı üye iş insanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

21 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen toplantıya; ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, Genel Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konya Şube Başkanı Abdullah Karabağ, Konya Şubesi İş Geliştirme Başkanı Hüseyin Bulut ile Genel Merkez ve Konya şubesine kayıtlı çok sayıda iş insanı katıldı.
 

ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman toplantının başında yaptığı konuşmada Genel Merkez ve şubeler arasındaki ticari toplantıların önemine vurgu yaparken Konya şubesinin gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Konya şube yönetiminin organize sanayi bölgesindeki sanayicilere daha fazla önem göstermesi ve nitelikli üye kazandırılması gerektiğini ifade eden Danışman, genç iş insanlarımızın önemine de değindi. Danışman, Konya'nın Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yeri olduğunu ve ortak özveri ile bu anlamda çok daha yükseklere ulaşma potansiyeli bulunduğunu belirterek, ASRİAD olarak da bu konunun üzerinde çalışmalar yapılması gerektiğini vurguladı. Genel Başkan Adnan Danışman, konuşmasının son bölümünde Haziran ayından itibaren yapılacak dış iş gezilerine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. 

Genel Başkan Adnan Danışman’ın ardından ASRİAD İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Engin Doğan söz alarak 8’nci Bölgesel Ticaret Toplantısına ev sahipliği yapan Konya Şube Başkanı Abdullah Karabağ, Şube İş Geliştirme Başkanı Hüseyin Bulut ve şube yönetim kurulu üyeleri ile iş insanlarına misafirperverlikleri için teşekkür etti. Engin Doğan, Genel Merkez ile Anadolu’daki şubeler arasında işbirliği ve ticaret hacminin artmasına yönelik önemli çalışmalar yaptıklarını da dile getirdi.
 

Toplantıya ev sahipliği yapan Konya Şube Başkanı Abdullah Karabağ ile İş Geliştirme Başkanı Hüseyin Bulut da yaptıkları konuşmalarda Genel Merkez Yönetimi ile teşkilat mensuplarını Konya’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ettiler.
 

Konuşmalar sonrası Genel Merkez ve Konya Şube teşkilatlarına mensup iş insanları 8’nci Bölgesel Ticaret Toplantısı kapsamında ikili görüşmeler yaparken yeni iş bağlantılarına imza attılar.
 

Yaklaşık 3 saat süren toplantı sonrası toplantıya katılan iş insanları, Konya Mevlana Müzesi, Bedesten ve camileri ziyaret ettiler.

23 May 2022