WhatsApp Support Line

123 ÜLKEYE 130 MILYON IHRACAT HACMIYLE SEKTÖRÜNÜN LIDERI: KORKMAZ MUTFAK EŞYALARI

123 ülkeye 130 milyon ihracat hacmiyle sektörünün lideri: Korkmaz Mutfak Eşyaları
123 ülkeye 130 milyon ihracat hacmiyle sektörünün lideri: Korkmaz Mutfak Eşyaları Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 7 Resim Adı 8 Resim Adı 9

İş Geliştirme Başkanlığı tarafından ASRİAD ve Korkmaz Mutfak Eşyaları Yönetim Kurulu Üyesi Rahmi Korkmaz'ın ev sahipliğinde bir tecrübe aktarımı programı gerçekleştirildi.

Rahmi Korkmaz'ın başarı hikayesinin paylaşıldığı program sonrası etkinliğe katılan ASRİAD üyeleri daha sonra Korkmaz Mutfak Eşyaları'nın fabrikasında incelemelerde bulundular.
 

07 Şubat Perşembe sabahı gerçekleştirilen programa ASRİAD Genel Başkan Vekil Sıtkı Abdullahoğlu, İş Geliştirme Başkanı Gökhan Ateş ve ASRİAD üyesi çok sayıda iş insanı katıldı.
 

Program, ASRİAD Kıst videosu ile başladı. İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Gökhan Ateş'in program hakkında bilgilendirme konuşması sonrası Korkmaz Mutfak Eşyaları'nın tanıtım videosu sunuldu. Ardından Rahmi Korkmaz kürsüye gelerek kendisinin ve şirketin başarı hikayesini katılımcılarla paylaştı. Büyük bir ilgi ile karşılanan konuşma sonrası programa katılan misafirler, Rahmi Korkmaz'a başarı hikayesi ile ilgili çeşitli sorular sordular. 
 

Yaklaşık 1 saat süren program sonunda ASRİAD Genel Başkan Vekili Sıtkı Abdullahoğlu ve İş Geliştirme Başkanı Gökhan Ateş tarafından Rahmi Korkmaz'a ayrı ayrı plaketler takdim edildi.
 

Rahmi Korkmaz daha sonra, etkinliğe katılan üye iş insanlarına Korkmaz Mutfak Eşyaları fabrikasını gezdirerek üretim bandında yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. 325 beyaz yakalı, 850 de mavi yakalı olmak üzere 1.175 çalışan personeliyle  2023 yılında 3 milyar 218 milyon TL ciro yapan şirketin yıllık ihracat rakamının 34 milyon 171 bin dolar olduğunu anlatan Rahmi Korkmaz, üretim bandında 6 eksen robot dışında 60'ın üzerinde makine ile üretim gerçekleştirdiklerinin altını çizdi.
 

45 dakika süren fabrika incelemeleri sonrası program sona erdi.

07 March 2024