Tedarikçilerimiz Tedarikçi Üye Girişi 0537 512 72 78

SIKÇA SORULAN SORULAR

ASRİAD AVM alışveriş için güvenli mi?

ASRİAD AVM sitesi içerisindeki tüm sayfalar SSL Güvenlik Sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?

Sitemizin üst kısmında yer alan “Üye Ol” butonunu tıklayarak ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurarak ASRİAD AVM’ye üye olabilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” menüsüne girip Üye Bilgilerim kısmında gerekli değişiklikleri yapıp “Güncelle” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

Nasıl sipariş verebilirim?

ASRİAD AVM sitesi üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirerek sepete ekle sekmeleri ile sepetinizi oluşturarak kolayca sipariş verebilirsiniz. Sağ üstte bulunan sepet ikonu üzerinden “Sepete Git” butonunu kullanarak sepet içeriğinizi görebilirsiniz.

Sepetiniz sayfasının sağ alt köşesinde bulunana “Hemen Al” butonuna basarak fatura ve teslimat adreslerinizi görebileceksiniz. Sayfanın sağ alt köşesindeki “Devam” butonunu kullanarak “Mesafeli Satış Sözleşmesi” onayladıktan sonra “Siparişi Tamamla” butonu üzerinden devam edebilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerinizi “Üye Giriş - Siparişlerim”  menüsü altından inceleyebilirsiniz.