GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

TEKSTİL KOMİSYONUMUZDAN ZETSİAD’A ZİYARET

Tekstil Komisyonumuzdan ZETSİAD’a Ziyaret
Tekstil Komisyonumuzdan ZETSİAD’a Ziyaret Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3

ASRİAD Tekstil Komisyonu tarafından Zeytinburnu İşadamları Derneği ( ZETSİAD )’ne bir ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarete, ASRİAD Tekstil Komisyonu Başkanı Kadir Sevinçhan ile Tekstil Komisyon Üyesi Muzaffer Çetin katılırken, ZETSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sartık ve Yönetim Kurulu Üyeleri gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyarette; Tekstil Komisyonu Başkanı Kadir Sevinçhan, ASRİAD’ın gerçekleştirdiği Ticaret Toplantıları, İş Geliştirme Toplantıları, EXPO ve ASRİAD AVM gibi konularda ZETSİAD Yönetim Kurulu’na bilgilendirmede bulundu.  

Toplantıda, ASRİAD ve ZETSİAD arasında bilhassa tekstil sektörüne ilişkin yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Tekstil sektörünün yaşadığı sorunların masaya yatırıldığı toplantıda bilhassa ihracat konusunun zorunluluğu ifade edildi.

Ziyarette ayrıca ordumuzun gerçekleştirmekte olduğu “Barış Pınarı” Operasyonuna ilişkin değerlendirmelerde bulunulurken devletimizin bekası açısından bu operasyonun zorunluluğu ve operasyona verilmesi gereken destek anlatıldı.

Oldukça sıcak ve samimi geçen ziyaret sonunda ASRİAD Tekstil Komisyon Başkanı Kadir Sevinçhan tarafından ZETSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sartık’a “Önce Nitelik” tablosu takdim edildi. Toplu fotoğraf çekimi sonrası ziyaret sona erdi.

17 Ekim 2019