GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

PANDEMİNİN EKONOMİDE SEKTÖREL DEĞİŞİME ETKİSİ VE LOJİSTİK PANELİ

Pandeminin Ekonomide Sektörel Değişime Etkisi ve Lojistik Paneli
Pandeminin Ekonomide Sektörel Değişime Etkisi ve Lojistik Paneli Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 4

Covid 19 sürecinde ekonomide yaşanan değişimlerle ilgili olarak ASRİAD bünyesindeki iş insanlarını bilgilendirmek ve pandemi sonrası yaşanacak değişim sürecine hazırlamak amacıyla planlanan telekonferans programları tüm hızıyla devam ediyor.

"Korona Pandemisinin Ekonomide Sektörel Değişim Etkisi ve Lojistik" konulu telekonferans programı KARİD Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Kut'un katılımıyla gerçekleştirildi. Google Meet platformu üzerinden gerçekleştirilen programa Genel Başkan Adnan Danışman, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda ASRİAD üyesi iş insanı katıldı.
 

Genel Başkan Yardımcısı Sami Bektaş'ın  moderatörlüğünü yaptığı programda, KARİD Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Kut, Türkiye'de Kargo-Posta sektörünün gelişimi ve ekonomideki rolü, değişen ekonomik ve sosyal hayata bağlı olarak hizmet sektöründe yaşanacak değişim, E-Ticaretin gelişiminde Kargo sektörünün önemi, Pandemi şartlarında sektörünün toplum hayatı bakımından rolü ve alınan tedbirler ile Türkiyenin coğrafi konumu, genç nüfusu, ekonomik büyüklüğüyle bu alanda sahip olduğu potansiyel imkanlar hakkında ayrıntılı bilgilendirmelerde bulundu.

Program sonunda ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman tarafından KARİD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Aslan Kut'a online bir plaket armağan edildi.

17 Mayıs 2020