GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

ASRİAD’DAN TSB BAŞKANI CAN AKIN ÇAĞLAR’A KURUMSAL ZİYARET

ASRİAD’dan TSB Başkanı Can Akın Çağlar’a Kurumsal Ziyaret
ASRİAD’dan TSB Başkanı Can Akın Çağlar’a Kurumsal Ziyaret Resim Adı 0 Resim Adı 1

ASRİAD Genel Başkan Yardımcıları Cemil Yıldız ve Mehmet Uysal, Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği Genel Başkanı Can Akın Çağlar’a kurumsal bir ziyarette bulundular.

TSB’nin Ataşehir’deki merkez ofisinde gerçekleşen ziyarette, ASRİAD Kurumsal İlişkiler ve Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil Yıldız ile OSB’lerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Uysal, TSB Başkanı Can Akın Çağlar’a ASRİAD’ın kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgilendirmeden bulundular.

Yaklaşık 2 saat süren ziyaret sırasında TSB Başkanı Can Akın Çağlar, iş hayatında çok önemli bir yer tutan sigortanın önemine değinirken iş insanlarının sigortaların kapsamları ve iş hayatına getirdiği kolaylıklar ve yenilikler hakkında bilgiler verdi.

İş insanlarını yakından ilgilendiren teminat mektuplarının bir süredir sigorta şirketleri tarafından da verildiğini belirten Can Akın Çağlar, bu durumun kamuoyu tarafından pek bilinmediğini ancak mutlaka öğrenilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaret sonunda ASRİAD Genel Başkan Yardımcısı Cemil Yıldız, TSB Başkanı Can Akın Çağlar’a “Önce Nitelik” tablosunu takdim etti.

23 Temmuz 2019