GÜNCEL HABERLER

Ana SayfaGüncel Haberler

ASRİAD BÖLGESEL TİCARET TOPLANTILARINDAN İKİNCİSİ GAZİANTEP’DE DÜZENLENDİ

ASRİAD Bölgesel Ticaret Toplantılarından ikincisi Gaziantep’de düzenlendi
ASRİAD Bölgesel Ticaret Toplantılarından ikincisi Gaziantep’de düzenlendi Resim Adı 0 Resim Adı 1 Resim Adı 2 Resim Adı 3 Resim Adı 4 Resim Adı 5 Resim Adı 6 Resim Adı 7

ASRİAD Bölgesel Ticaret Toplantılarından ikincisi, Gaziantep şubemizin ev sahipliğinde, “Gaziantep-Şanlıurfa-Diyarbakır” şubelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

ASRİAD İş Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen Ticaret Toplantısı, 12 Ekim Cumartesi günü Gaziantep’de yapıldı.  İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sami Bektaş’ın açılış konuşması ile başlayan programda daha sonra Gaziantep, Şanlıurfa ve Diyarbakır’dan gelen iş insanları tarafından çeşitli tanıtım ve sunumlar gerçekleştirildi.

ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman’ın yaptığı konuşma sonrasında ise organizasyona katılan üyelerimiz ve firmalar arasında ikili görüşmelere geçildi. Oldukça verimli geçen ve birçok ticari işbirliğine imza atılan Ticaret Toplantısına katılan iş insanları, gün sonunda gerçekleştirilen bu organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Bölge ticaretinin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen ASRİAD Bölgesel Ticaret Toplantısı, katılımcı iş insanlarının kendi faaliyetlerini tanıtabilmeleri ve ticaret potansiyellerine katkı sağlamaları açısından büyük önem ifade ediyordu.

12 Ekim 2019